Twój agent jest członkiem MDRT? Lepiej nie mogłeś trafić!

Cel każdego agenta oraz priorytet każdego klienta, który poszukuję ubezpieczenia. Mniej pewność, że Twój agent to czołówka światowa. Może się zdziwisz, ale Polacy są piekielnie wysoko. Sprawdź sam !!!

MDRT – Million Dollar Round Table jest to organizacja zrzeszająca najlepszych agentów z całego świata. Bycie członkiem MDRT to prestiż, ogromna wiedza i profesjonalizm. Ci ludzie nie mogą sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd, co daję gwarancję klientowi. Ciekawostką jest to, że tylko niecały 1% agentów z całego świata przynajmniej raz była członkami tego kongresu. Bardzo nieliczna grupa…

Zawsze powtarzam to młodym agentom, że jest to cel do którego trzeba dążyć. Bycie członkiem tej organizacji to największe wyróżnienie w karierze agenta ubezpieczeniowego w Polsce i na świecie. Uwierzcie mi, że stawiam przed nimi największe wyzwania, ponieważ dla swoich klientów muszą być najlepszymi specjalistami. Taką możliwość daje właśnie kongres.

Ceremonia odbywa się raz w roku w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. W 2017 miastem wiodącym było Orlando. Moim zdaniem najlepszy kongres pod kątem merytorycznym i rekordowa liczba uczestników – 14000 tyś. Co ciekawe 1/3 agentów uczestniczyło pierwszy raz. Ogromny sukces !

W Polsce prym wiodą agenci z Avivy. Jest ich najwięcej. Sam reprezentuję tę markę. Znam osoby, które były 3 razy, 6, a nawet 10 razy na takim kongresie, niesamowity wynik, ponieważ wiem ile pracy to kosztuje.

Dla mnie był to 13 kongres. Pamiętam spotkania MDRT sprzed 15 lat. Wiele się zmienia, zdecydowanie na lepsze. Polacy mają się czym chwalić, a reprezentacja jest naprawdę silna.

Pamiętajmy o tym przy wyborze agenta. Niech będzie członkiem tej Ubezpieczeniowej Ligi Mistrzów, a wtedy możemy spać spokojnie. Wiemy, że nasza rodzina, biznes, inwestycje są w dobrych rękach. Najlepszych.