Ryszard Zawadzki

Ryszard
Zawadzki

Agent Ubezpieczeniowy, Mentor, Dożywotni członek MDRT*

Ryszard Zawadzki

Witam Cię serdecznie, nazywam się Ryszard Zawadzki. Od 22 lat jestem Agentem Ubezpieczeniowym. Obsługuje ponad 1500 Klientów indywidualnych oraz kilkaset firm. Osiągnąłem prawie wszystko w ubezpieczeniach na życie. Miałem tą przyjemność być 19- krotnym członkiem MDRT*, elitarnej organizacji zrzeszającej najlepszych agentów z całego świata.

Moją misją jest doradztwo ubezpieczeniowe. Edukuję, doradzam, omawiam tematy związane z branżą ubezpieczeń. Jeśli chcesz wiedzieć jaką polisę na życie wybrać, dlaczego warto zadbać o ubezpieczenie w podróży, czy jak zadbać o ubezpieczenie rodzinne – dobrze trafiłeś! Moje usługi skierowane są do wszystkich osób, które posiadają ubezpieczenie, albo dopiero zaczynają myśleć o zabezpieczeniu swoim, swoich rodzin i biznesu.

Od ponad 10 lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Udowadniam, że sprzedaż ubezpieczeń na życie nie jest tak trudna jak nam się może wydawać. Jestem Mentorem, szkolę i uczę młodych oraz doświadczonych agentów.

Dlaczego to robię? Ponieważ dążę do tego aby Polacy w naszym kraju postrzegali profesję Agenta, chociażby tak jak w Stanach Zjednoczonych, gdzie obok lekarza i prawnika ludzie cenią najbardziej właśnie naszą pracę.

A jak rozmawiać to z najlepszym !

Poniżej galeria wycinków gazet, w których się pojawiłem