Wyższa emerytura

Inwestycje to nie tylko emerytura, choć o niej powinniśmy myśleć przede wszystkim. Najniższa emerytura, która obecnie wypłaca ZUS w Polsce wynosi … 7 groszy. Chociaż są to skrajne przypadki to jednak prognozy emerytalne nie napawają optymizmem. Warto zatem rozważyć prywatne inwestycje.

“Ilu znasz milionerów, którzy stali się bogaci poprzez inwestowanie na kontach oszczędnościowych? Nie mam nic więcej do dodania.” – Robert G. Allen

Jeśli poważnie myślisz o inwestycjach już dziś powinieneś zainteresować się ofertą funduszy inwestycyjnych oraz produktów opartych o ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Pracując w oparciu z kalkulatorem finansowym wspólnie opracujemy pełny plan inwestycyjny, który pozwoli sfinansować twoje plany (dotyczące edukacji dziecka, zmiany nieruchomości albo emerytury).

Już dziś zacznijmy rozmowy o emeryturze, aby kiedyś nie mieć problemu braku środków na życie na odpowiednim poziomie. Inwestycja emerytalna musi być zbudowana w oparciu o mądre rozwiązania z gwarancją uzyskania założonego kapitału!